top of page
Maun Mutfak

LÜKS BİR DOKUNUŞ

Enfes Size Özel Mutfaklar

Mirka Mutfak, en iyi malzemelerden yapılmış enfes size özel mutfaklar tasarlar, üretir ve kurar. Her benzersiz mutfak, stil, malzeme, renk seçenekleriyle bir müşterinin yaşam tarzına göre tasarlanır ve estetik açıdan pratik çözümler oluşturur.

BİZİ FARKLI KILAN NEDİR?

Farklı şeyler yapmaya inanıyoruz

Mirka Mutfak, ayrıntılara gösterilen özenin ve işçiliğinin rakipsiz olduğu ürünler sunar. Yetenekli tasarımcılarımız, her müşterinin bireysel ihtiyaçlarına ve isteklerine uyacak şekilde tasarım yapar. Tasarlanmış orijinal özelliklere sahip konsept mutfaklar, uzun yıllara dayanan deneyimler ile ortaya çıkar.

Lake, High Gloss, Membran mobilyaların en kaliteli malzemelerini kullanarak, klasikten moderne uzanan mutfak tarzlarımız ile mutfaklara şıklık katıyoruz. Ekibimiz sizi tanımak ve yaşam tarzınızı anlamak için zaman harcar ve tasarımcılarımızın evinizi mükemmel bir şekilde tamamlayacak konseptler oluşturmasına olanak tanır. Nihai sonuçtan memnun kalmanızı sağlamak için malzemeler, yüzeyler ve bağlantı parçaları hakkında kapsamlı tavsiyeler sunacağız.

Beyaz Mutfak
Modern mutfak

Mirka Mutfak ekibi, bir tasarım fikrini gerçeğe dönüştürmek için her türlü lojistik veya teknik sorunu sabırla çözerek eşsiz bir müşteri hizmeti seviyesi sunmaktan gurur duyuyor.  Hizmet ve işçiliğin her alanında bir mükemmellik geleneğini bünyesinde barındırmaktadır.

Konsept tasarımlarımızı kalite üzerine kurduk. Kulplarımız, menteşelerimiz, mermerlerimiz, musluklarımız ve eviyelerimiz, Mirka Mutfak standardını karşıladıklarından emin olmak için yakından incelenir. Tüm müşterilerimizin tasarımlarımızdan birinin sözleşmesini yaptıklarında memnun olmalarını istiyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti, bizi farklı kıldığına inandığımız şeyin önemli bir parçasıdır.

bottom of page