top of page
worktops_28-1.jpg

Mirka Mutfak olarak müşterilerimizin çeşitli yaşam tarzı ihtiyaçlarını karşılayan zarif mutfak tasarımları oluşturma konusunda önemli bir tecrübeye sahibiz. 

RAKİPSİZ KALİTE

Neden Mirka Mutfak?

MÜKEMMELLİK VE DETAYLARA DİKKAT

MÜKEMMELLİK VE DETAYLARA DİKKAT

Mutfak Uzmanları

Mirka Mutfak'ta yıllardır kişisel yaşam tarzlarına göre tasarlanmış güzel, fonksiyonel mutfaklar yapıyoruz. Ekiplerimizin mutfak'ta tasarım, üretim ve uygulama süreçlerini en iyi şekilde yönetecek bir birikime sahip olduğundan emin olabilirsiniz.  

Mobilya Tasarımcısı

YARATICI VE İŞBİRLİKÇİ

Uzman Tasarımcılar

Yetenekli tasarımcılarımız, ilk ziyaretinizden son tasarıma kadar, yaşam tarzınızı mükemmel şekilde tamamlayan lüks bir mutfak oluşturmak için sizinle yakın bir şekilde çalışır.

İş Yerinde Marangoz

DENEYİMLİ VE BAŞARILI

Usta Zanaatkarlar

Kaliteli işçiliğe olan bağlılığımız, bizi gerçekten farklı kılan şeydir. Zamanında hizmet veren ustalarımız alanlarında ustadır ve bir ömür boyu sürecek güzel mutfaklar için çalışırlar.

SORUNSUZ BİR TARZ

Deneyimli Kurulum Ekipleri

Yeni mutfağınızın kurulumu, evinize azami özen ve saygıyla, en yüksek standartlarda çalışan kendini işine adamış profesyoneller tarafından tamamlanır.

Mimari Planlar

ODAKLANMIŞ VE GÜVENİLİR

Kişisel İrtibat

Tüm sürecin mümkün olduğunca sorunsuz yürümesi için, size yolun her adımında yardımcı olacak bir iletişim ortamı sağlıyoruz. 

iş görüşmesi
bottom of page